IMG 20240325 170533 1

Vendégeink voltak Takács Lajos (Taki), amatőr meteorológus, a Vmet.hu, a veszprémi időjárási csoport tulajdonosa, Csalló Gergő, a Csalló Pálinka képviseletében és Kovács Győző, meteorológus. Szó esett a meteorológiáról, a klímaváltozásról és a gyümölcsérésről is, beszéltünk az elmúlt időszak extrém időjárási jelenségeiről és arról is, hogy mi vár, mi várhat ránk a közeli és távoli jövőben.

A szép számú közönség pedig interaktív módon bekapcsolódott a beszélgetésbe, így egy vidám, tartalmas, ismeretanyagban és nevetésben gazdag esténk volt, ami kitartott a záráson túl is. Köszönjük mindenkinek, aki eljött, köszönjük a szakértő vendégek részvételét is!

A Történetek a könyvtárból sorozat természetesen folytatódik, havonta új témával jelentkezünk! Legközelebb április 23-án találkozunk, akkor kertjeinkről, parkjainkról fogunk beszélgetni.

Képek a Galériában megtekinthetőek.